PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PRORODINNÝCH SLUŽBÁCH

Místo výkonu: Velké Meziříčí
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: září 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Zdenka Šrámková

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PRORODINNÝCH SLUŽBÁCH

pro centrum pro rodiče s dětmi Kopretina.

Náplň práce:

-   příprava a realizace programů a aktivit centra pro rodiče s dětmi

Místo výkonu práce:       Velké Meziříčí

Nástup:                           září 2018

Nabízíme:

-   pracovní poměr na 0,5 úvazku,

-   zajímavou a kreativní práci,

-   odborné vzdělávání a supervizi,

-   zaměstnanecké benefity,

-   dobrý pracovní tým,

-   zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

-   středoškolské vzdělání,

-   předpoklady pro práci s rodiči a jejich dětmi,

-   schopnost týmové i samostatné práce,

-   spolehlivost, zodpovědnost,

-   potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,

-   trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Kopretina – centrum pro rodiče s dětmi, Radešínská Svratka 11, 592 33 Radešínská Svratka nebo na email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz  do 17. 6. 2018.

Bližší informace: Mgr. Zdenka Šrámková, mob.: 732 126 905,
email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz

DSCF1593