PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH  - OSOBNÍ ASISTENT/KA

Zařízení: Osobní asistence
Místo výkonu: Velké Meziříčí a okolí
Nástup: únor 2018 nebo dle dohody
Výběrové řízení: Ano

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
- OSOBNÍ ASISTENT/KA

pro zařízení Osobní asistence Velké Meziříčí.

Náplň práce:

- přímá práce s uživateli služby v jejich domácnostech včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce:            Velké Meziříčí a okolí

Nástup:                                 únor 2018 nebo dle dohody

Nabízíme:

- práci na celý nebo částečný úvazek,

- zajímavou a obohacující práci,

- práci pod supervizí a odborným vedením,

- odborné vzdělávání,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace,

- dobrý pracovní tým.

Požadujeme:

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  (možné doplnit absolvováním rekvalifikačního kursu),

- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační schopnosti,

- schopnost samostatné i týmové práce,

- spolehlivost, zodpovědnost,

- časovou flexibilitu,

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

- trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Osobní asistence, Čechova 1660/30, 594 01 Velké Meziříčí
nebo na email jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz  do 25. 1. 2018

Bližší informace: Mgr. Jaroslava Pavlíčková, mob.: 733 755 870,
email: jaroslava.pavlickova@zdar.charita.cz