průběžná pracovní nabídka PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA

Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Kučerová

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA

pro zařízení Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem

Náplň práce:

- přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí

Nástup:
dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti
(práce zejména v podvečer či o víkendu),
- smysluplnou a zajímavou práci,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
- předpoklady pro práci s lidmi,
- pracovitost, zodpovědnost,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email katerina.kucerova@zdar.charita.cz

Bližší informace:
Mgr. Kateřina Kučerová, DiS., mob.: 777 155 374,
e-mail: katerina.kucerova@zdar.charita.cz