průběžná pracovní nabídka VŠEOBECNÁ SESTRA/VŠEOBECNÝ OŠETŘOVATEL

Místo výkonu: Žďár nad Sázavou a Velké Meziříčí a okolí
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Barbora Hadrous

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA/VŠEOBECNÝ OŠETŘOVATEL

pro zařízení Charitní ošetřovatelská služba. Charitní ošetřovatelská služba

Náplň práce:

- odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře

včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce:

Žďár nad Sázavou a okolí

Velké Meziříčí a okolí

Nástup:
dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti,

- smysluplnou a zajímavou práci,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- osvědčení k výkonu zdravotního povolání

bez odborného dohledu,

- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,

- zodpovědnost, samostatnost,

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

- znalost práce na PC,

- trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené,

studenty VŠ nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na

adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo

na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Bližší informace:
Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,

mob.: 777 755 435, e-mail: barbora.hadrous@zdar.charita.cz