průběžná pracovní nabídka VŠEOBECNÁ SESTRA

Místo výkonu: Nové Město na Moravě a okolí
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Barbora Hadrous

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníky na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA

pro zařízení Charitní ošetřovatelská služba, pobočka Nové Město na Moravě

Náplň práce:

-   odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů
na základě doporučení ošetřujícího lékaře

-   vedení související dokumentace

Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě a okolí

Nabízíme:

- práci na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti v rozsahu dle domluvy (vhodné i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty VŠ nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu),

- smysluplnou a kreativní práci,

- prostor pro seberealizaci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

-   odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.,

-   předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,

-   samostatnost, zodpovědnost,

-   řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

-   znalost práce na PC,

-   trestní bezúhonnost.

Uvítáme: praxi u lůžka

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo
na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Bližší informace: Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,
tel.: 777 755 435, email: barbora.hadrous@zdar.charita.cz