SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Místo výkonu: Velké Meziříčí a okolí
Nástup: duben/květen 2018, popř. dle d
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Mgr. Ing. Alena Poulová

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

pro zařízení Nesa – denní stacionář.

Náplň práce:

- skupinová a individuální práce s lidmi s mentálním postižením

- tvorba individuálních plánů uživatelů, vedení související dokumentace

- spolupráce na tvorbě metodik

Místo výkonu práce:            Velké Meziříčí

Nástup:                                 duben/květen 2018, popř. dle domluvy

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1,0 úvazku (v případě domluvy možný i zkrácený úvazek),

- zajímavou, kreativní a obohacující práci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- dobrý pracovní tým,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,

- předpoklady pro práci s lidmi s postižením,

- schopnost samostatné i týmové práce,

- potřebu dále se vzdělávat a profesně růst,

- trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte
motivační dopis a profesní životopis
na adresu Nesa – denní stacionář, Čechova 1660/30, 594 01 Velké Meziříčí
nebo na email alena.poulova@zdar.charita.cz do 25. 3. 2018.

Bližší informace:

Alena Poulová, email: alena.poulova@zdar.charita.cz, tel. 777 155 376