SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: září 2018, popř. dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Petra Königová, DiS.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

pro zařízení Rosa denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem.

Náplň práce:

- přímá práce s lidmi s mentálním a kombinovaným postižením

- vedení související dokumentace, jednání se zájemci o službu, tvorba metodik,
pracovních postupů, individuálních plánů, spolupráce na rozvoji služby

Místo výkonu práce:          Bystřice nad Pernštejnem

Nástup:                                 září 2018, popř. dle domluvy

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1,0 úvazku (v případě domluvy možný i zkrácený úvazek),

- zajímavou a obohacující práci,

- práci pod supervizí a odborným vedením,

- odborné vzdělávání,

- dobrý pracovní tým,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,

- předpoklady pro práci s lidmi s postižením, dobré komunikační schopnosti,

- schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost,

- očkování proti žloutence typu B, zdravotní průkaz,

- trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Rosa - denní stacionář, Pod Horou 191, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email petra.konigova@zdar.charita.cz do 3. 9. 2018.

Bližší informace: Bc. Petra Königová, vedoucí denního stacionáře Rosa,
mob.: 733 592 268, email: petra.konigova@zdar.charita.cz

DSCF2730