SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: září/říjen 2018, dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba:

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

pro zařízení Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem.

Náplň práce:

-        přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí

-        jednání se zájemci, vedení individuálního plánování

-        vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí

Nástup: září/říjen 2018, popř. dle domluvy

Nabízíme:

-   zajímavou a smysluplnou práci,

-   možnost seberealizace a další vzdělávání,

-   práci na plný, případně zkrácený úvazek,

-   zaměstnanecké benefity,

-   zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

-    odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,

-   předpoklady pro práci s lidmi,

-   spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost,

-   řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

-   očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz.

Uvítáme:

-   praxi v sociálních službách.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz do 3. 9. 2018.

Bližší informace: Mgr. Kateřina Kučerová, tel. 777 155 374,
email: katerina.kucerova@zdar.charita.cz

DSCF3314