SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: září 2018, případně dle dohody
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Renata Hanychová, DiS.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Nadosah v Bystřici nad Pernštejnem.

Náplň práce:

-   jednání se zájemci, přímá práce s uživateli služby, vedení dokumentace

-   vytváření a revize individuálních plánů

-   provádění intervencí, realizace preventivních a volnočasových aktivit (na klubu i v terénu)

Místo výkonu práce:            Bystřice nad Pernštejnem

Nástup:                                  září 2018, případně dle dohody

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1,0 úvazku, případně dle dohody možnost sníženého úvazku,

- zajímavou a kreativní práci,

- možnost podílet se na rozvoji služby,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- dobrý pracovní tým,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,

- předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,

- schopnost týmové i samostatné práce,

- spolehlivost, zodpovědnost,

- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,

- trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

- pracovní zkušenosti s cílovou skupinou děti a mládež ve věku 10-20 let.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Nadosah – NZDM, Masarykovo nám. 299, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem
nebo na email: renata.hanychova@zdar.charita.cz do 3. 9. 2018.

Bližší informace: Bc. Renata Hanychová, DiS., mob.: 777 755 437,
email: renata.hanychova@zdar.charita.cz

DSCF3102