VEDOUCÍ EKONOMICKÉHO ÚSEKU – ROZPOČTÁŘ

Místo výkonu: Žďár nad Sázavou
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: březen/duben 2018
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Ing. Jana Zelená

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

Náplň práce:

-        vedení ekonomického úseku

-        metodická podpora vedoucích služeb v oblasti finančního řízení

-        tvorba rozpočtů a sledování čerpání

Místo výkonu práce:            Žďár nad Sázavou

Nástup:                                 březen/duben 2018

Nabízíme:

-      smysluplnou, různorodou a kreativní práci,

-        prostor pro seberealizaci,

-        průběžné vzdělávání a profesní rozvoj,

-        možnost podílet se na zajímavých projektech,

-        zázemí stabilní organizace,

-        pružnou pracovní dobu,

-        zaměstnanecké benefity,

-        pracovní poměr na 1,0 úvazku.

Požadujeme:

-        vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,

-        znalost podvojného účetnictví,

-        samostatnost a zodpovědnost,

-        výborné organizační schopnosti,

-        schopnost vést tým pracovníků,

-        aktivní spolupráci při zajišťování finanční stabilizace organizace,

-        trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

-        zkušenosti v oblasti účetnictví a tvorbě rozpočtů,

-        praxe ve vedoucí pozici.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis, motivační dopis a Vaši představu o financování Oblastní charity Žďár n. S. v rozsahu max. jedné strany A4 na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte „výběrové řízení“) nebo na ochzr@zdar.charita.cz  do 15. 3. 2018.

Bližší informace: Ing. Jana Zelená, ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou,
mob.: 777 755 656, e-mail: ochzr@zdar.charita.cz

calculator-820330_960_720