průběžná pracovní nabídka VŠEOBECNÁ SESTRA

Místo výkonu: Velké Meziříčí a okolí
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Barbora Hadrous

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníky na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA

pro zařízení Charitní ošetřovatelská služba, pobočka Velké Meziříčí

Náplň práce:

- odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů
na základě doporučení ošetřujícího lékaře včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí a okolí

Nabízíme:

- pracovní smlouvu, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  (v rozsahu dle domluvy)

- smysluplnou a zajímavou práci,

- prostor pro seberealizaci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.,

- předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,

- zodpovědnost, samostatnost,

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

- znalost práce na PC,

- trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené,
studenty VŠ nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na

adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo

na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Bližší informace: Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,

mob.: 777 755 435, e-mail: barbora.hadrous@zdar.charita.cz

chos (4)