VŠEOBECNÁ SESTRA

Místo výkonu: Nové Město na Moravě a okolí
Typ vztahu: Částečný úvazek
Nástup: duben 2018, popř. dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Barbora Hadrous

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vypisuje výběrové řízení na pozici

všeobecná sestra

pro zařízení Charitní ošetřovatelská služba.

Náplň práce:

-    odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře

-    vedení související dokumentace

-    komunikace s lékaři

Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě a okolí

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti - v rozsahu dle domluvy (vhodné i pro maminky na RD, aktivní ženy ve starobním důchodu),

- smysluplnou a kreativní práci,

- možnost podílet se na rozvoji pobočky,

- prostor pro seberealizaci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

-    odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.,

-    předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,

-    samostatnost, výborné organizační schopnosti, zodpovědnost,

-    potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,

-    řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

-    znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook),

-    trestní bezúhonnost.

Uvítáme: praxi u lůžka

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na adresu Charitní ošetřovatelská služba, Studentská 4, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo
na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz  do 9. 3. 2018.

Bližší informace: Barbora Hadrous, vrchní sestra Charitní ošetřovatelské služby,
tel.: 777 755 435, email: barbora.hadrous@zdar.charita.cz

chos (4)