VŠEOBECNÁ SESTRA

Místo výkonu: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: červen 2018, případně dle doho
Výběrové řízení: Ano

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

pro zařízení Domácí hospicová péče.

Náplň práce:

-   poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů

-   komunikace s lékaři, se spolupracujícími službami

-   zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým

-   plánovaní péče

-   vedení administrativy

Místo výkonu práce:             okres Žďár nad Sázavou

Nástup:                                  červen 2018, případně dle dohody

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1,0 úvazku případně dle dohody možnost sníženého úvazku,

- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,

- možnost podílet se na rozvoji služby,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- zaměstnanecké benefity,

- dobrý pracovní tým,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.,

- předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,

- schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,

- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,

- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,

- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,

- trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

- znalost problematiky paliativní péče, praxi u lůžka.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte
motivační dopis, profesní životopis na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: jana.kincova@zdar.charita.cz do 11. 6. 2018.

Bližší informace: Mgr. Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469,
email: jana.kincova@zdar.charita.cz

DSCF5613