Oblastní charita Žďár nad Sázavou

LÉKAŘ PRO DOMÁCÍ HOSPICOVOU PÉČI

okres Žďár nad Sázavou dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Barbora  Hadrous Barbora Hadrous

vedoucí úseku zdravotních a hospicových služeb
Tel.: 777 755 435 E-mail: barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

LÉKAŘ pro Domácí hospicovou péči

Náplň práce:

  • provádění lékařských výkonů a intervencí v domácím prostředí pacienta
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • spolupráce s multidisciplinárním hospicovým týmem při zajištění nepřetržitého provozu služby

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: dle dohody

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy,
  • smysluplnou a společensky vysoce hodnocenou práci,
  • zajímavou práci v dobře fungující a dynamicky se rozvíjející službě,
  • přátelský kolektiv, vstřícné vedení, spolupráci se zkušenými lékaři,
  • vzdělávání, supervizi,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře dle § 4 zákona č. 95/2004 Sb.,
  • atestaci v oboru paliativní medicína (není však podmínkou),
  • předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými,
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost týmové práce, flexibilitu,

V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Bližší informace:

Barbora Hadrous, vedoucí úseku zdravotních a hospicových služeb, mob. 777 755 435, e-mail: X8El5b5438qB5ei6LTMnRb2938Es-Z29g7P.QkQ

blood-pressure-1573037_1920