Oblastní charita Žďár nad Sázavou

LEKTOR/KA ČESKÉHO JAZYKA PRO UPRCHLÍKY Z UKRAJINY (DPP)

Žďár nad Sázavou výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr.  Jana Kincová Křížková Mgr. Jana Kincová Křížková

zástupkyně pro oblast odbornosti služeb, vedoucí úseku služeb pro seniory
E-mail: jana.kincova@zdar.charita.cz

LEKTOR/KA ČESKÉHO JAZYKA
pro uprchlíky z Ukrajiny

Náplň práce:

- výuka základů českého jazyka uprchlíků z Ukrajiny (dospělí)

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce (DPP)
- smysluplnou a obohacující práci
- získání nových zkušeností
- zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

- osobnostní předpoklady pro komunikaci s cizinci a pro výuku (pedagogické vzdělání nebo praxe výhodou)
- výbornou znalost českého jazyka
- kreativní přístup k výuce, samostatnost, spolehlivost
- chuť podpořit uprchlíky z Ukrajiny v jejich integraci v naší společnosti
- trestní bezúhonnost

Kontakt:

- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 5. října 2022 na e-mail: jana.kincova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Jana Kincová Křížková, mob.: 777 755 469