Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Pracovník/ce půjčovny kompenzačních pomůcek (DPP)

okres Žďár nad Sázavou dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Eva Pospíšilová

Pracovnice Charitní záchranné sítě
Tel.: 733 160 892 E-mail: eva.pospisilova@zdar.charita.cz

Náplň práce:

- přeprava kompenzačních pomůcek do domácnosti uživatele služebním autem, případně jejich montáž (např. polohovacích postelí), seznámení uživatele s obsluhou pomůcky
- péče o kompenzační pomůcky (základní opravy, dezinfekce atd.)

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou
Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce (pracovní doba: úterý a čtvrtek 12:00 – 17:00)
- smysluplnou práci, která pomáhá lidem s postižením nebo s vážným onemocněním žít doma
- zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

- manuální zručnost, fyzickou zdatnost (pro stěhování polohovacích postelí)
- řidičský průkaz sk. B – schopnost řídit auto s vozíkem
- dobré komunikační schopnosti
- trestní bezúhonnost

Kontakt:

- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: eva.pospisilova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Eva Pospíšilová, mob.: 733 160 892