Oblastní charita Žďár nad Sázavou

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SLUŽBU

okres Žďár nad Sázavou dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Barbora  Boháčová Barbora Boháčová

vedoucí úseku zdravotních a hospicových služeb
Tel.: 731 636 957 E-mail: barbora.bohacova@zdar.charita.cz

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
pro terénní odlehčovací službu

Náplň práce:

- pomoc s péčí o těžce nemocného v jeho domácím prostředí (dopomoc s hygienou, s podáním stravy atp.)
- zajištění péče a dohledu po dobu, kdy rodina nemůže péči zajistit
- vedení související dokumentace

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce (DPP) v rozsahu dle domluvy
- smysluplnou práci
- zaučení a odborné vedení
- odborné vzdělávání a supervizi
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., (možné doplnit absolvováním kvalifikačního kurzu)
- předpoklady pro práci s těžce nemocnými i umírajícími a jejich blízkými
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné i týmové práce
- spolehlivost, zodpovědnost
- časovou flexibilitu (pracovník zajišťuje zástupy v případě absence pracovníků, vypomáhá v době většího vytížení služby atp.)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
- trestní bezúhonnost

Kontakt:

- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: barbora.bohacova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Barbora Boháčová, mob.: 731 636 957