Oblastní charita Žďár nad Sázavou

PRACOVNÍK DO NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ WELLMEZ (DPP)

Velké Meziříčí výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr.  Martina Horníčková Mgr. Martina Horníčková

vedoucí úseku služeb pro děti a mládež, sociální pracovnice
Tel.: 731 626 116 E-mail: martina.hornickova@zdar.charita.cz

PRACOVNÍK, PRACOVNICE do nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Wellmez

Náplň práce:

- ambulantní a terénní sociální práce s dětmi a mladými lidmi ohroženými rizikovým chováním ve věku od 6 do 26 let

Místo výkonu práce: Velké Meziříčí

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce (DPP) v rozsahu dle domluvy (pracovní doba především v odpoledních hodinách)
- smysluplnou, zajímavou a kreativní práci
- zaučení a odborné vedení
- odborné vzdělávání a supervizi
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro pozici sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.
- předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi
- schopnost týmové i samostatné práce
- spolehlivost, zodpovědnost
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst
- ochotu pracovat především v odpoledních hodinách
- trestní bezúhonnost

Kontakt:

- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: martina.hornickova@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne Martina Horníčková, mob.: 731 626 116