Oblastní charita Žďár nad Sázavou

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Velké Meziříčí dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Ing. Alena Poulová Mgr. Ing. Alena Poulová

zástupkyně ředitelky pro personální oblast, vedoucí denního stacionáře Nesa
Tel.: 777 155 376 E-mail: alena.poulova@zdar.charita.cz

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
pro denní stacionář Nesa ve Velkém Meziříčí

 Náplň práce:

- skupinová i individuální práce s lidmi s kombinovaným postižením v denním stacionáři Nesa

Místo výkonu práce:             Velké Meziříčí

Nástup:                                  dle domluvy

Nabízíme:

- dohodu o provedení práce (v rozsahu dle domluvy),
- smysluplnou a obohacující práci,
- práci pod vedením zkušených kolegů,
- odborné vzdělávání, získání praxe,
- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.
 (možné doplnit si absolvováním kvalifikačního kursu),
- empatický přístup k lidem s postižením,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- ochotu učit se novým věcem,
- trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis a motivační dopis na email: alena.poulova@zdar.charita.cz

Bližší informace:

Alena Poulová, mob.: 777 155 376, email: alena.poulova@zdar.charita.cz

Nesa