Oblastní charita Žďár nad Sázavou

ŘIDIČ/KA

Bystřice nad Pernštejnem Zkrácený úvazek září 2021, příp. dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc.  Petra  Königová DiS. Bc. Petra Königová DiS.

vedoucí, sociální pracovnice
E-mail: petra.konigova@zdar.charita.cz

ŘIDIČ/KA

 Náplň práce:

  • zajištění dopravy uživatelů do stacionáře – řízení devítimístného automobilu
  • zajištění úklidu a údržby aut

Místo výkonu práce:       Bystřice nad Pernštejnem

Nástup:                           září 2021, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 0,7 úvazku (pracovní doba 6.30-8.30; 13.00-16.00),
  • smysluplnou práci,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B – praxi v řízení,
  • schopnost zajistit drobné opravy a údržbu aut,
  • kladný vztah k lidem s postižením,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 7. 7. 2021 na email: petra.konigova@zdar.charita.cz

Bližší informace:

Bc. Petra Königová, mob.: 733 592 268, email: petra.konigova@zdar.charita.cz

řidič