Oblastní charita Žďár nad Sázavou

ÚČETNÍ

Žďár nad Sázavou Plný úvazek duben 2021 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc.  Věra Doležalová Bc. Věra Doležalová

vedoucí ekonomického úseku
Tel.: 734 362 153 E-mail: vera.dolezalova@zdar.charita.cz

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

ÚČETNÍ

Náplň práce:

  • pořizování a účtování faktur přijatých a vydaných, interních dokladů
  • podklady pro silniční daň, DPH
  • zpracování knih jízd služebních vozidel
  • vyhlášení a řízení průběhu výběrových řízení na dodávku materiálu, zboží a služeb
  • evidence osobních ochranných pracovních prostředků – objednávky, příjem a výdej,
    účtování pohybu skladových zásob

Místo výkonu práce:   Žďár nad Sázavou

Nástup:                       duben 2021

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku, popř. dle domluvy,
  • metodické vedení, týmovou podporu,
  • možnost odborného růstu formou pravidelného vzdělávání a získáváním zkušeností,
  • dobrý pracovní tým,
  • zázemí stabilní organizace,
  • zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou,
  • znalost účetnictví, DPH, silniční daně,
  • znalost MS Office, zejména MS Excel,
  • potřebu dále se vzdělávat,
  • aktivní přístup, odpovědnost, pečlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

  • znalost účetního systému VEMA.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 14. 3. 2021
na e-mail vera.dolezalova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Bc. Věra Doležalová, mob. 734 362 153, e-mail: vera.dolezalova@zdar.charita.cz

účetní