Oblastní charita Žďár nad Sázavou

ÚDRŽBÁŘ VOZOVÉHO PARKU

Žďár nad Sázavou červen 2021, popř. dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Renata  Konečná Renata Konečná

asistentka ředitelky, personalistka
Tel.: 566 626 040 E-mail: renata.konecna@zdar.charita.cz

Náplň práce:

  • zajištění správy vozového parku organizace (cca 30 osobních aut) - průběžná kontrola vozidel, zajištění oprav aut a komunikace se smluvními autoservisy, drobná údržba (doplnění kapalin, výměna stěračů atp.), úklid aut

Místo výkonu práce:       Žďár nad Sázavou
Nástup:                             červen, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce (rozsah cca 20 hodin/měsíc),
  • zajímavou a různorodou práci,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost,
  • časovou flexibilitu, organizační dovednosti,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Pracovní pozice je vhodná i pro aktivní seniory v důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis do 30. 6. 2021 na email: ~.Ak-Z2c-grm4Z4WHsqk8W7%WkvDRW7r

Bližší informace: Renata Konečná, mob.: 739 344 056, email: renata.konecna@zdar.charita.cz

údržbář