Oblastní charita Žďár nad Sázavou

VRCHNÍ SESTRA (VEDOUCÍ DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE)

okres Žďár nad Sázavou Plný úvazek září 2021, příp. dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Barbora  Boháčová Barbora Boháčová

vedoucí úseku zdravotních a hospicových služeb
Tel.: 777 755 435 E-mail: barbora.bohacova@zdar.charita.cz

Náplň práce:

  • řízení služby (vedení týmu pracovníků, organizace poskytovaných služeb, zajištění kvality služby, zabezpečení provozních záležitostí, vedení související administrativy)
  • spolupráce s praktickými a odbornými lékaři, s dalšími službami
  • zajištění podpory pacientům i pečujícím
  • poskytování služby v domácím prostředí pacientů

Místo výkonu práce:             okres Žďár nad Sázavou

Nástup:                                  září 2021, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku,
  • práci v jednosměnném provozu,
  • pestrou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
  • možnost podílet se na rozvoji služby,
  • příležitost osobního rozvoje, odborné vzdělávání a supervizi,
  • dobrý pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • vzdělání potřebné na pozici všeobecné sestry podle platné legislativy,
  • znalost zdravotnické legislativy,
  • chuť vést tým lidí a službu dál rozvíjet,
  • výborné komunikační a organizační dovednosti,
  • podporující přístup k pacientům a jejich blízkým,
  • zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis
a návrh koncepce řízení a rozvoje služby (max. 2 strany A4)
do 7. 7. 2021 na e-mail barbora.bohacova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Barbora Boháčová, mob.: 777 755 435, email: barbora.bohacova@zdar.charita.cz

DZP