Oblastní charita Žďár nad Sázavou

Všeobecná sestra pro Domácí zdravotní péči

Velké Meziříčí a okolí nebo Žďár nad Sázavou a okolí Plný úvazek dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Mgr. Lucie Vrbická

vrchní sestra
Tel.: 777 755 435 E-mail: lucie.vrbicka@zdar.charita.cz

Náplň práce:

- poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
- komunikace s lékaři
- elektronické vykazování péče

Místo výkonu práce:  Velké Meziříčí a okolí nebo Žďár nad Sázavou a okolí

Nástup: dle domluvy

Nabízíme:

- pracovní smlouvu na plný, popřípadě zkrácený úvazek
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
- výborný pracovní tým
- práci bez nočních služeb
- odborné vzdělávání a supervizi
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi rok u lůžka
- předpoklady pro práci s lidmi
- schopnost samostatné i týmové práce
- zodpovědnost, operativnost, profesionalitu
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst
- základy práce s PC
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
- trestní bezúhonnost

Kontakt:

- v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: lucie.vrbicka@zdar.charita.cz
- bližší informace vám poskytne vrchní sestra Lucie Vrbická, mob.: 777 755 435