Oblastní charita Žďár nad Sázavou

VŠEOBECNÁ SESTRA pro Domácí zdravotní péči

Bystřice nad Pernštejnem a okolí Zkrácený úvazek dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Barbora  Hadrous Barbora Hadrous

vedoucí úseku zdravotních a hospicových služeb
Tel.: 777 755 435 E-mail: barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

Náplň práce:

  • poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • komunikace s lékaři
  • vedení související dokumentace

Místo výkonu práce:        Bystřice n. P. a okolí
Nástup:                                dle dohody

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy,
  • zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
  • dobrý pracovní tým,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka,
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti,
  • zodpovědnost, operativnost, profesionalitu,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené nebo aktivní zdravotníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Bližší informace: Barbora Hadrous, mob. 777 755 435, e-mail: barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Domácí zdravotní péče