PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA

Místo výkonu: Bystřice nad Pernštejnem a okolí
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: únor 2019, popř. dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Petra Ježová, DiS.

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA

dohoda o provedení práce/ pracovní činnosti

pro zařízení Charitní pečovatelská služba

Náplň práce:

- přímá práce s uživateli v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem a okolí

Nástup: únor 2019,
popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti - práce zejména v podvečer (16,00-18,30) či o víkendu – so, ne (7,00-13,30)
  • smysluplnou a zajímavou práci, možnost dalšího vzdělávání,
  • práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
  • (kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách - možnost v průběhu doplnit)
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • pracovitost, zodpovědnost,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.

Pracovní pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, studenty nebo aktivní pracovníky ve starobním důchodu.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 27. 1. 2019 na adresu Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem,
Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem nebo na email petra.jezova@zdar.charita.cz

Bližší informace:
Petra Ježová, DiS., mob.: 777 155 374,
e-mail: petra.jezova@zdar.charita.cz

DSCF3319