SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Místo výkonu: Žďár nad Sázavou
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: dle domluvy
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Ivana Ptáčková

OPZ_KV_barevne

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici

pro zařízení Klub v 9 - centrum služeb pro podporu duševního zdraví

Náplň práce:

- skupinová a individuální práce s uživateli v ambulantní sociální službě

- sociální práce v terénní službě

- vedení související dokumentace

- organizace aktivit pro uživatele

Místo výkonu práce:            Žďár nad Sázavou

Nástup:                                  dle domluvy

Nabízíme:

- pracovní poměr na 1,0 úvazku,

- kreativní a smysluplnou práci,

- odborné vzdělávání a supervizi,

- pozitivní pracovní tým,

- zaměstnanecké benefity,

- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.,

- předpoklady pro práci s lidmi s duševním onemocněním
(empatie, dobré komunikační schopnosti),

- schopnost pracovat samostatně i v týmu,

- trestní bezúhonnost,

- řidičský průkaz sk. B.

Uvítáme zkušenost s danou cílovou skupinou.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví, Okružní 1,
591 01 Žďár nad Sázavou nebo na email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz

Bližší informace:
Bc. Ivana Ptáčková, email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz , tel. 777 756 410