Kariéra

Chcete se stát naším pracovníkem? 

  • Sledujte průběžně naši aktuální nabídku volných pracovních míst na našich webových stránkách
    nebo na našem facebooku @ochzr


  • Zašlete nám svůj životopis dle níže uvedeného postupu. My ho budeme evidovat po dobu jednoho roku a v případě našeho zájmu o spolupráci Vás budeme kontaktovat.

Váš profesní životopis zašlete:

  • emailem na adresu personalistky Renaty Konečné: renata.konecna@zdar.charita.cz nebo
  • písemně na adresu: Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01  Žďár nad Sázavou.


    Uveďte, o jakou pracovní pozici máte zájem nebo v jaké službě byste rádi pracovali, zda upřednostňujete pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce a v jakém rozsahu chcete pracovat (výše úvazku, počet hodin týdně).K životopisu připojte váš souhlas:Dále souhlasím s tím, aby tyto údaje výše uvedená organizace uchovávala nejdéle po dobu jednoho roku a využila je pouze v rozsahu pro výběrová řízení na pracovní pozice nebo pro zasílání vhodných nabídek zaměstnání v této organizaci.


    Prohlašuji, že doručením životopisu organizaci Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou, která je organizační složkou Diecézní charity Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, souhlasím s tím, aby tato organizace zpracovávala mnou poskytnutá osobní data a údaje pro účely výběrových řízení na pracovní pozice v této organizaci, a to výlučně v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů).