Poděkování bystřického klubu Včela

Poděkování bystřického klubu Včela

Celý rok naše uživatelky pilně pracovaly, aby mohly potěšit všechny malé i velké, kteří se těšili jako každý rok na naše výrobky. Výstava se uskutečnila v obvyklém termínu, v předadventním čase ve dnech 25. 11. - 29. 11.2019.

K vidění bylo množství háčkovaných hraček, šitých polštářů a jiných věcí, tašky, vánoční dekorace a zejména keramika. Každý den jsme přidávali novou, z pece čerstvě vytaženou keramiku, kterou uživatelky pro Vás v rychlosti a na poslední chvíli dokončily. Dělaly nám radost Vaše obdivné pohledy, pochvaly, ale i připomínky ke zlepšení určitých věcí. Uživatelky jsou na sebe pyšné, co vše dokázaly s radostí a láskou během roku vytvořit a všichni se moc těší na další společnou zábavu ve Včele.

Všem Vám mockrát děkujeme za Vaši návštěvu a nákup výrobků. Utržili jsme krásných 38 872 Kč, které budou využity znovu na nákup materiálu do dílen, pomůcek k tvoření a různým potřebám ve Včele.

Přijít za námi můžete i Vy a trávit Váš volný čas společně s námi ve společnosti dalších seniorů. Ať už si jen popovídáme u kávy, či si něco hezkého vyrobíme. Máme i spoustu dalších aktivit. Každé ráno cvičíme posilovací cvičení na židlích, někdy si zpíváme, trénujeme paměť, jezdíme na výlety, pečeme buchty, vaříme, hrajeme společenské hry. Ve Včele je stále zábava. Nebojte se přijít mezi nás. Budete vítáni. Účast na programu je zdarma.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a přejeme radostný nový rok 2020 plný zdraví a pohody.