Síla pomoci těm nejpotřebnějším

Poslední týdny tohoto roku se ponesou ve znamení pomoci nejzranitelnějším a nejpotřebnějším, kdy nejde jen o zabezpečení toho nejzákladnějšího – potravin a hygienického zboží. Klienti naší Charitní záchranné sítě potřebují pokrýt například i náklady na léky a další nezbytnosti. Důležité je také zafinancovat náklady spojené s jejich podporou a pomocí.

Pomozte na sklonku letošního roku těm, kteří to nejvíce potřebují - rodinám s dětmi v existenční nouzi, matkám samoživitelkám, seniorům, kteří zůstali sami, lidem se zdravotním, mentálním nebo duševním onemocněním a těm, kteří se dostali na nebo za hranici chudoby.

Jak můžete pomoci?

 
 

DARUJME

 

QR PLATBA

Síla pomoci

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

číslo účtu: 110889787/0300  VS 870

Svůj dar můžete rovněž přinést i v hotovosti do naší kanceláře na Horní 22 ve Žďáře nad Sázavou. Rádi Vám vystavíme Darovací smlouvu nebo Potvrzení o přijetí daru

 

V roce 2020 byl počet klientů Charitní záchranné sítě 239.
V roce letošním se již posunul k číslu 300.
Pomoc potřebným poskytujeme v rámci celého okresu Žďár nad Sázavou.


DĚKUJEME, že SPOLEČNÝMI SILAMI můžeme
POMOCI tam, kde je třeba.

Příběh paní K.

"V červenci 2013 odešel bývalý manžel a zůstala jsem s dcerami na vše sama. Měli jsme půjčky. Bývalý manžel neplatil alimenty, ani nevyplatil majetkové vyjednání, na které jsme se při rozvodu domluvili. Našla jsme si k práci i další brigády, abych zvládla platit nájem i půjčky. Bohužel jsem si na pravé ruce zpřetrhala vazy a musela jsem na operaci. Jelikož jsem neměla potřebné finance, abych neměla exekuci, rozhodla jsem se pro insolvenci. Bydlíme v pronájmu. Po uzdravení jsem se vrátila zpět k brigádám, avšak po fyzickém vyčerpání jsem musela skončit. Podala jsem trestní oznámení na bývalého manžela, aby mi splácel dlužné alimenty a mohly jsme s dcerou platit drahý pronájem a živobytí. Poté si dcera našla ke škole brigádu a vypomáhala mi. Bohužel nám minimální životní minimum a její brigáda nestačila k přežívání. Proto jsem v roce 2018 vyhledala pomoc Oblastní charity Žďár nad Sázavou, která nám moc pomáhá. Jsem vděčná, že tu pro nás jste. Děkuji. "


Síla pomoci